Okna PLASTIMET CLICK-ON MD

logo-plastimet
okno-plastimet-test
plastimet-nowosc-jedyny-taki-produkt-na-rynku
profil-plastimet

INNOWACYJNE OKNO
W AUTORSKIM SYSTEMIE
PROFILI OKIENNYCH PVC
O MODUŁOWEJ KONSTRUKCJI

OKNO PLASTIMET CLICK-ON MD

CLICKnij, żeby zobaczyć
profil-plastimet-2
profil-plastimet

MODUŁ USZCZELNIENIA ŚRODKOWEGO

5 korzyści dodatkowego uszczelnienia środkowego CLICK-ON

profil-plastimet-modul
ico-1-1

CLICK! cieplej... zastosowanie modułu uszczelnienia środkowego poprawia termiczne właściwości okna.

ico-2-2

CLICK! ciszej... moduł uszczelnienia środkowego wpływa na podwyższenie parametrów izolacji hałasu.

ico-3-3

CLICK! szczelniej... dzięki swojej maksymalnej szczelności moduł uszczelnienia środkowego zapewnia większą odporność na nawet ekstremalne warunki atmosferyczne, takie jak zacinający, silny deszcz czy porywisty wiatr.

ico-4-4

CLICK! bezpieczniej... podczas próby włamania włamywacz natrafi na zamontowany moduł uszczelnienia, co może skutecznie wydłużyć czas forsowania okna.

ico-5-5

CLICK! większa niezawodność... wydzielenie przez moduł uszczelnienia środkowego tzw. „suchej komory”, w której pracują okucia, zapewnia wyższą ich ochronę przed szkodliwym wpływem działania warunków atmosferycznych, co z kolei przekłada się bezpośrednio na wydłużenie okresu bezawaryjnego funkcjonowania.

Z czego się składa moduł uszczelniania środkowego CLICK-ON

Uchwyt w profilu ramy
ze specjalnie wyprofilowanymi zaczepami przystosowanymi do wkliknięcia profila klipsa dociskowego.
Profil klipsa dociskowego
o symetrycznej budowie zapobiegającej omyłkowemu montażowi niewłaściwą stroną. trzy punktowe mocowanie w uchwycie daje stabilność oraz pewność pozycjonowania.
Uszczelka środkowa
mocowana ukośnie w profilu skrzydła dla zwiększenia powierzchni jej styku z profilem klipsa dociskowego. wyposażona w elastyczną płetwę skierowaną ku górze, gdzie podczas działania siły wiatru na skrzydło, odegnie się ona w kierunku profila klipsa, doszczelniając tym samym całe złożenie.
Łącznik kątowy
do połączeń profila klipsa dociskowego w narożach okien dla ich maksymalnej szczelności.

Porównanie przenikalności cieplnej

bez modułu uszczelniania środkowego
przenikalnosc-1-1-v2

*dla okna o wym. ref. 1230 x 1480 mm,
przy Ug=1,0 W/(m²K), ramka Chromatech Ultra

z modułem uszczelniania środkowego
przenikalnosc-0-73-v2

*dla okna o wym. ref. 1230 x 1480 mm,
przy Ug=0,5 W/(m²K), ramka Chromatech Ultra

Dostępne kolory

Kolory podstawowe

JASNY DĄB

ZŁOTY DĄB

ORZECH

DAGLEZJA

CIEMNY DĄB

MAHOŃ

CZEKOLADOWY BRĄZ

ANTRACYT

SZARY

+ wiele innych kolorów dostępnych na zamówienie

Kolory dodatkowe – wybrana paleta

WINCHESTER

POLSKA SOSNA

DĄB NATURALNY

MAKORE

BIEL

SREBRNY

SZARY GROSZKOWY
7155
BAZALTOWO – SZARY
7012

ANTRACYT GROSZKOWY

SZARY
7039
GRANAT
5150
CIEMNA ZIELEŃ
6125

+ wiele innych kolorów dostępnych na zamówenie

Dostępne kolory rdzenia profili, ramy i skrzydła
W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEGO KOLORU OKNA
plastimet-rdzen-bialy
BIAŁY
plastimet-rdzen-braz
BRĄZOWY
plastimet-rdzen-antracyt
SZARY

Poznaj zalety okna PLASTIMET CLICK-ON MD

plastimet-bezpieczenstwo-na-parterze-test

NA PARTERZE BEZPIECZNIEJ

logo-roto2
Okucie ROTO NT już w wersji podstawowej zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych, efektywnie przeciwdziałających włamaniom. System ten pozwala na indywidualne łączenie w obwodzie okucia dodatkowych mechanicznych i elektronicznych elementów zabezpieczających, czy też klamek zamykanych na klucz – z możliwością uzyskania najwyższego poziomu ochrony przed włamaniem oraz takim zagrożeniami jak pożar, ulatniający się gaz czy wyciek wody.

BEZPIECZNY POKÓJ DZIECKA ROZWIĄZANIE „TILT - FIRST” *

Okna otwierają nasz dom na świat – i tym samym są też dla „małych odkrywców”, którzy nie mają świadomości istniejących zagrożeń.
O nieszczęście jednak nie trudno. Niekiedy wystarczy, że maluch zaciekawiony tym, co dzieje się na zewnątrz, wspina się po krzesełku do okna, by je otworzyć. Następstwa takiej zabawy mogą być nader poważne. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, z pomocą przychodzi technologia „Tilt – First” – najpierw uchyl, potem otwórz.

INTELIGENTNY MECHANIZM ZABEZPIECZAJĄCY
blokuje skrzydło w pozycji uchyłu po przekręceniu klamki o 90° (poziomo). Klamka z wkładką cylindryczną nie pozwala na przejście skrzydła z pozycji uchylenia do otwarcia. Dopiero przekręcenie klucza zwalnia blokadę i umożliwia otwarcie okna.

WIETRZENIE BEZ RYZYKA
Bez względu na to, czy okno jest zamknięte, czy też uchylone – otworzyć może je tylko posiadacz klucza, którego najlepiej nie udostępniać dzieciom. Każdy może bez klucza uchylić okno, ale nie może go otworzyć. Rozwiązanie to gwarantuje dzieciom bezpieczeństwo, a jednocześnie umożliwia wietrzenie pomieszczenia przy uchylonym oknie. Gdyby w przyszłości zaszła potrzeba zmiany przeznaczenia pokoju, wystarczy tylko usunąć zabezpieczenie z obwodu okucia.

*opcje dostępne za dopłatą
plastimet-bezpieczny-pokoj-dziecka-test
plastimet-komfortowe-wyjscie-na-balkon-i-tarat-test

KOMFORTOWE WYJŚCIE NA BALKON I TARAS *

ZATRZASK MAGNETYCZNY: DOSKONAŁY DO DRZWI BALKONOWYCH.
Wystarczy lekki dotknięcie skrzydła drzwi balkonowych do ościeżnicy, żeby domknęły się, przyciągane siłą pola magnetycznego. Magnes trzyma domknięte drzwi na tyle mocno, że nie ma potrzeby ryglowania ich klamką po każdym wyjściu na balkon lub taras. Zalety tego rozwiązania w pełni docenimy zwłaszcza latem, kiedy to na tarasie lub balkonie spędzamy więcej czasu. Nawet silny podmuch wiatru nie zdoła otworzyć tak domkniętych drzwi.

HAMULEC W KLAMCE PRZYTRZYMA OTWARTE OKNO.
Dzięki temu komfortowemu elementowi systemu okuć NT, wystarczy przekręcić pionowo w dół klamkę otwartego okna, żeby stabilnie zablokować je w wybranym położeniu. Proste i skuteczne rozwiązanie, które nie ustąpi nawet pod naporem silniejszego podmuch wiatru.

*opcje dostępne za dopłatą

WŁAŚCIWE WIETRZENIE POMIESZCZEŃ *

WIELOSTOPNIOWY UCHYŁ: TYLE POWIETRZA, ILE POTRZEBA.

Dzięki temu rozwiązaniu można dość precyzyjnie ustawić wielkość uchyłu skrzydła, a tym samym dostroić do warunków otoczenia strumień napływającego powietrza. Po przekręceniu klamki o 45° można zablokować skrzydło w jednej z wielu pozycji uchylenia. Stabilizator uchyłu aktywuje się automatycznie w chwili uchylenia skrzydła.

*opcje dostępne za dopłatą

plastimet-wlasciwe-wietrzenie-pomieszczen-test
roto-nt-designo-test

ELEGANCKI STYL: ROTO NT DESIGNO *

INNOWACYJNY SYSTEM OKUĆ, KTÓRYCH NIE WIDAĆ.
Ukryte zawiasy, brak „narzucających” się osłonek – nic nie zakłóca szlachetnego wyglądu okna. Gładkie powierzchnie okien bez wystających elementów i zakamarków to także oszczędność czasu podczas ich mycia.Dzięki zintegrowanemu w zawiasie ogranicznikowi maksymalny kąt otwarcia nie przekracza 100°, co przeciwdziała przypadkowemu uderzaniu skrzydła o obramowanie okna. Jednocześnie otwarte skrzydło umożliwia pełny dostęp do okna i nie przesłania widoku na zewnątrz.

*opcje dostępne za dopłatą

ODPOWIEDNIA WENTYLACJA *

WYBRANE NAWIEWNIKI OKIENNE

AERECO EXR HIGRO

plastimet-wentylacja-aereco-exr-higro-test
HIGROSTEROWANY NAWIEWNIK HIGRODYNAMIC.
Nowy estetyczny nawiewnik EXR posiadający możliwość ręcznego zamknięcia i pełnego jego otwarcia, wspomagając funkcję higrosterowania. Wkład z pianki akustycznej skutecznie tłumi dźwięki nawet o 42 dB(A) (w zależności od wyposażenia). Dostępny w wielu wersjach przepływu powietrza, tłumienia akustycznego oraz w 4 kolorach standardowych.

AERECO EMM HIGRO

plastimet-wentylacja-aereco-emm-higro-test
NAWIEWNIK HIGROSTEROWANY, DWUSTRUMIENIOWY.
Najbardziej popularny ze wszystkich nawiewników higrosterowanych. Dostepny jest w 4 różnych kolorach. estetyczna obudowa i niezawodność działania sprawiły, że nawiewnik EMM stał się najpopularniejszym produktem AERECO. Wraz z okapem akustycznym zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie 38 dB.

BROOKVENT ISOLA 2

plastimet-wentylacja-brookvent-isola-2-test
AKUSTYCZNY NAWIEWNIK CIŚNIENIOWY.
Nawiewnik okienny Isola 2 posiada wbudowany dławik, który pod wpływem silnych podmuchów wiatru automatycznie ogranicza napływ powietrza. Funkcja ta ma za zadanie przeciwdziałać nadmiernej wentylacji. Nawiewnik okienny Isola 2 jest nawiewnikiem całkowicie automatycznym, bezobsługowym. Wkład z pianki tłumiącej pozwala na osiągnięcie tłumienia dźwięku aż o 42dB (przy zastosowaniu okapu CFA i łącznika akustycznego RA). Doskonale sprawdza się w ciśnieniowych systemach wentylacji mechanicznej.

BROOKVENT AQUVENT HY

plastimet-wentylacja-brookvent-aquvent-hy-test
AKUSTYCZNY NAWIEWNIK HIGROSTEROWANY.
Akustyczny nawiewnik higrosterowany Aquvent HY automatycznie reguluje przepływ powietrza w zależności od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Dodatkowo użytkownik ma możliwość ręcznego przymknięcia lub otwarcia przepływu powietrza. Aquvent HY jest nawiewnikiem dwusystemowym – w wersji z czerpnią Press Vent posiada opcję przełączenia pracy z trybu higrosterowanego na ciśnieniowy, automatyczny.

*opcje dostępne za dopłatą

Postaw na PRODUCENTA, którego wybrał
hotele-golebiewski
Poznaj systemy przesuwne Plastimet

zobacz

pobierz

WYBIERZ DZIAŁ

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz showroom osobiście!

Nasi specjaliści z przyjemnością wykonają bezpłatny kosztorys dopasowany do Twoich potrzeb, a po akceptacji przeprowadzą profesjonalne pomiary które posłużą do finalizacji zamówienia.

Co mówią o nas nasi Klienci
 
Jesteś zadowolony z naszych usług?
Będziemy wdzięczni za podzielenie się opinią : )